Wpisy archiwalne Styczeń, 2013, strona 1 | rowerzystka.bikestats.pl Rowerkiem przez świat...

Rowerzystki


avatar Małgośka mówią mi, a moja ksywka na tym blogu rowerowym to "rowerzystka" z miasteczka Przecław k/Szczecina. Odkąd prowadzę tego bloga przejechałam 14867.64 kilometrów, w tym 1257.25 po piachu i błocie. Moja średnia..., to średnia fotograficzna, jeżdżę raczej turystycznie, by podziwiać piękny świat, robić fotki lub filmy, a potem pokazać to wszystko Wam. Prócz jazdy na rowerze mam jeszcze inne ulubione dyscypliny sportowe jak: taniec, bieganie i wszelkie inne gimnastyki ciała :). Acha, nie pokonuję dystansów powyżej 150 km..., tak..., tak było jeszcze nie tak dawno..., cóż..., czasy się trochę zmieniły i moje możliwości też, ale za to nie dbam o statystki, nie potrzebne mi to ;) Więcej o mnie


linijka


linijka


Moja aktywność

linijka

linijka


Kiedy i ile :)

linijka

baton rowerowy bikestats.pl
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

FoLandy

FoDeszczówkę należy wziąć?

linijka

wakacje 2012Pogoda w Polsce na stronę
Moi ulubieńcy :)

linijka

Zaliczyłam gminy

    Zalicz gmine
FoKto u mnie gości?

linijka

Takie tam statystyki...

linijka

Wykres roczny blog rowerowy rowerzystka.bikestats.pl
FoFotki...

linijka

No popatrz..., kogo tu nie było?

linijka

free counters
Wpisy archiwalne w miesiącu

Styczeń, 2013

Dystans całkowity:63.77 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:2
Średnio na aktywność:31.88 km
Więcej statystyk
  • DST 34.44km
  • Sprzęt Agnes
  • Aktywność Jazda na rowerze

Dżdżysto..., ale ciepło

Niedziela, 6 stycznia 2013 · dodano: 11.01.2013 | Komentarze 3

Niedziela już niestety, nie była taka słoneczna. od samego rana siąpił drobny deszczyk z nieba i nie zapowiadało się, aby miało się to zmienić. Jednak trzeba było wrócić do domu.Mimo kapuśniaczka, postanowiłam wydłużyć nieco trasę i wróciłam do domu przez Wołczkowo i Redlicę. Było bardzo ciepło, ale i bardzo wilgotno.


.
.
.
Moje treningi związane są z WOŚP. Zapraszam w niedzielę 13.01.2013r do MOK-u w Policach na godz. 17.00. Tam, wraz z innymi mamami naszych tańczących dzieci, wystąpimy pląsając tanecznie po scenie polickiego MOK-u :))
Kategoria 2013


  • DST 29.33km
  • Sprzęt Agnes
  • Aktywność Jazda na rowerze

Piekna pogoda więc czas zacząć sezon 2013

Sobota, 5 stycznia 2013 · dodano: 11.01.2013 | Komentarze 4

Słońce pięknie zaświeciło, w planie miałam trening w Policach więc pomyślałam, że pojadę sobie rowerkiem. Europejską i dalej przez Bezrzecze......ruszyłam w kierunku Głębokiego. Uroczysko, mimo wysokiej temperatury od kilku dni, nadal zamarznięte.Słoneczko pięknie świeciło, jechało mi się bardzo dobrze, więc postanowiłam pojechać przez Siedlice.Sezon 2013 rozpoczęty, oby był równie pogodny jak ten pierwszy dzień.

Kategoria 2013